Aktualności

Zbiórka na Homel

19 czerwca 2018

Kasia (sekretarz Sekcji Wschodnioeuropejskiej) i Marta (koordynatorka działań humanitarnych KIK) jadą niedługo na Białoruś do Homla do ośrodka rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci i dorosłych.

Przeczytaj

Nowy Zarząd KIK

16 maja 2018

Dziś ukonstytuował się nowy Zarząd Klubu Inteligencji Katolickiej wybrany przez Walne Zebranie Członków. Nowy Zarząd będzie pracował w następującym składzie: 1. Prezes Jakub

Przeczytaj

Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna KIK

13 maja 2018

W niedzielę 13 maja Walne Zebranie Członków Zwyczajnych KIK wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną Klubu. Zarząd ostatecznie ukonstytuuje się w najbliższy wtorek.

Przeczytaj

Działalność humanitarna w KIK

30 kwietnia 2018

Od maja rozpoczynamy w Klubie nowy kierunek działań. Będą to działania w zakresie szeroko rozumianej pomocy humanitarnej poza granicami Polski.

Przeczytaj

1% dla KIK

27 marca 2018

Wiemy, że Klub może liczyć na swoich Członków i Przyjaciół, dlatego zwracamy się do Państwa o pamięć przy składaniu deklaracji podatkowych za rok

Przeczytaj

Prawda i pojednanie

14 marca 2018

W tych dniach mija rocznica wydarzeń Marca ‘68, kiedy to tysiące Polaków żydowskiego pochodzenia zostało zmuszonych do wyjazdu z Polski.

Przeczytaj

Urodziny!

15 lutego 2018

Przeżywamy urodziny dwóch ważnych czasopism: "Więzi" i "Kontaktu". Podpowiadamy jaki prezent sprawiłby radość redakcjom. [FILM]

Przeczytaj
1 2 3 8

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl