Dzień modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystywania seksualnego osób małoletnich

Kiedy:
2020-02-28 - 2020-02-28
Gdzie:
kościół św. Marcina, ul. Piwna
Dzień modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystywania seksualnego osób małoletnich

Pierwszy piątek Wielkiego Postu został w Kościele rzymskokatolickim w Polsce ustanowiony Dniem modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystywania seksualnego osób małoletnich.

Z tej okazji Inicjatywa „Zranieni w Kościele” zaprasza wszystkich chętnych na modlitwę w intencji ofiar przemocy seksualnej w Kościele.

Modlitwa odbędzie się w warszawskim kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 9/11 w piątek, 28 lutego 2020 r., o godz. 19.30.

W trakcie piątkowego nabożeństwa za osoby zranione w Kościele będziemy – śpiewając psalmy i słuchając Słowa Bożego – modlić się za wszystkich, którzy ucierpieli na skutek naszego zaniedbania i zaniechania, a także za tych, którzy dopuścili się tych strasznych czynów. Wysłuchamy także świadectw osób zranionych przemocą seksualną.

Po zakończeniu nabożeństwa będzie możliwość wsparcia finansowego inicjatywy „Zranieni w Kościele”, która uruchomiła i prowadzi telefon dla osób zranionych przemocą seksualną w Kościele.

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl