Porozmawiajmy o Warszawie!

Kiedy:
2018-10-16 - 2018-10-16 18:00
Gdzie:
Siedziba KIK, ul. Freta 20/24a
Porozmawiajmy o Warszawie!

Zbliżające się wybory samorządowe to bardzo dobra okazja, by wspólnie zastanowić się, jakiej Warszawy chcemy. Oczywiście powinniśmy sobie też zdawać sprawę z tego jaką wizję rozwoju miasta mają chętni by wziąć odpowiedzialność za zarządzanie miastem. Zapraszamy zatem na debatę samorządową, w której udział wezmą:

• Ewa Malinowska-Grupińska – przewodnicząca Rady Warszawy w kadencji 2014-2018, kandydatka do Rady Warszawy z Koalicji Obywatelskiej;
• Dariusz Figura – wiceprzewodniczący Rady Warszawy w kadencji 2014-2018, kandydat do Rady Warszawy z Prawa i Sprawiedliwości;
• Jan Mencwel – przewodniczący Miasto Jest Nasze, kandydat do Rady Warszawy z Komitetu Wyborczego Miasto Jest Nasze-Ruchy Miejskie.

Spotkanie poprowadzi Joanna Sawicka – Polityka Insight, Magazyn Kontakt.

Spotkanie będzie merytoryczną rozmową pomiędzy zaproszonymi prelegentami oraz między prelegentami i gośćmi. Zachęcamy zatem do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zadawania w komentarzach pytań, które w miarę możliwości przekażemy naszym rozmówcom w trakcie spotkania.

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl