60. urodziny KIK – Msza, Ogłoszenie Laureata Nagrody Pontifici i Pokaz filmu „Klub”

18 października 2016 tekst: Michal Buczek

UWAGA – Zmiana miejsca i godziny urodzin Klubu!

Msza urodzinowa Klubu odbędzie się o godzinie 18.00 w kościele św. Jacka przy ul. Freta (kościół ojców dominikanów).

24 października przypadają 60. urodziny Klubu.
Z tej okazji zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do kościoła św. Jacka przy ul. Freta (dominikanie). Mszy przewodniczyć będzie Metropolita Warszawski Kazimierz Kardynał Nycz.

Po Mszy zostanie ogłoszony tegoroczny Laureat nagrody „PONTIFICI – Budowniczemu Mostów”. Wręczenie nagrody odbędzie się natomiast w trakcie Wielopokoleniowego Balu, w dniu 19 listopada, w Forcie Legionów przy ul. Zakroczymskiej 12.

Po Mszy zapraszamy do siedziby KIK przy Freta 20/24a na premierowy pokaz filmu „Klub”. Film jest efektem pracy młodego klubowego zespołu w osobach Franka Łoskota, Zacharego Milonasa, Olafa Dąbrowskiego i Stasia Kiliana.

Jest to film dokumentalny o ludziach, którzy tworzyli Klub, tworzą i będą tworzyć. Opowiada o tym, co KIK dał wielu ludziom. Jak przez lata zmienił się ich sposób patrzenia na niego, na różnych etapach ich życia. Jak ludzie wyobrażają sobie dalsze funkcjonowanie Klubu.

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl