63. Urodziny KIK | Wręczenie Nagrody PONTIFICI

27 września 2019 tekst: Michal Buczek

24 października 1956 r. powstało stowarzyszenie, które rok później przyjęło nazwę Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie. O trwałości i dalekosiężnych skutkach tego wydarzenia może świadczyć objętość i treść październikowego wydania Informatora KIK. Wchodząc w 64 rok swego istnienia KIK jest nadal środowiskiem niezwykle aktywnym, silnym zaangażowaniem swoich Członków i różnorodnością podejmowanych inicjatyw.

Okładka Pontifici - promocyjnie

 

Jest się z czego cieszyć! Dlatego w imieniu Zarządu KIK zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania klubowych urodzin, które będziemy obchodzić w siedzibie KIK 24 października od 17:30. Jak co roku podczas uroczystości będziemy wspominać najważniejsze wydarzenia mijającego roku i spoglądać na to, co może przynieść rok nadchodzący. Wręczymy też po raz 14. nagrodę PONTIFICI – Budowniczemu Mostów.

Podczas tegorocznych urodzin chcielibyśmy odkrywać  w sposób szczególny samorządność, lokalność i różnorodność. Pomoże nam w tym w części artystycznej Karolina Cicha z repertuarem z albumu „Jeden – Wiele”. Zebrane na tej płycie pieśni z Podlasia pochodzą z różnych kultur i religii, ale łączy je jedno: wszystkie wychwalają Jedynego Boga. Zapraszam do spotkania, modlitwy i świętowania!

Karolina Cicha - Klub Inteligencji Katolickiej

Karolina Cicha jest piosenkarką, multinstrumentalistką, kompozytorką, rozpoznawalną m.in. z techniki gry na kilku instrumentach jednocześnie. W swej twórczości skupia się na muzyce tradycyjnej i odkrywaniu różnorodności lokalnych dziedzictw. W KIK-u Karolina Cicha zagra z Karoliną Matuszkiewicz.

 

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl