Audiobook „Fratelli Tutti”

13 marca 2021 tekst: Michal Buczek
W ósmą rocznicę wyboru kardynała Jorge Mario Bergoglio na Stolicę Piotrową udostępniamy Wam wydaną 3 października 2020 r. encyklikę „Fratelli Tutti”, nagraną przez wspaniałych rodziców z grupy Hunzów Sekcji Rodzin.
W naszym Kościele jak zwykle dzieje się ogromnie dużo i nie wszyscy mamy czas, by śledzić wszystkie wydarzenia. Zachęcamy tym bardziej do wsłuchania się w tę fascynującą wizję świata braterstwa i ewangelicznej miłości, wydaną w przystępnej formie audiobooka, w ośmiu odcinkach.
Papież Franciszek woła dziś do nas głosem Waszych znajomych, byście odważyli się razem z nim zostawić za sobą świat, do jakiego przyzwyczajają nas media i codzienne doświadczenia i spróbowali marzyć razem z nim. Roztacza wizję świata, który boryka się z ogromem trudności i zła i wzywa do uczynienia go bliższym Bogu, do spojrzenia na niego z nadzieją.
Kto ma uszy, niechaj słucha!
 
Jak można zdobyć nagrania? Audiobook kierujemy do grona członków naszego KIK-u, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie na adres mailowy sekretariatu Klubu ([email protected]). W odpowiedzi prześlemy link do nagrań.
 
*grupa Hunzów będzie bardzo wdzięczna za informację zwrotną od słuchaczy na maila: [email protected] lub w dowolnej innej formie.
« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl