Drugi transport humanitarny do Zaporoża – współpraca z Fundacją Biedronki

11 sierpnia 2022 tekst: Michal Buczek

Przed nami drugi transport humanitarny do 🇺🇦, który organizujemy dzięki naszej współpracy z Fundacją Biedronki. Potrzebujemy 20 000 złotych na pokrycie wszystkich jego kosztów!

 

Pierwszy transport w ramach naszej współpracy z Fundacją wyruszył do Zaporoża w połowie lipca. Do najbardziej potrzebujących mieszkańców tego rejonu Ukrainy trafiło wtedy 2160 kartonów z artykułami żywnościowymi, 2016 kartonów z artykułami higienicznymi i 864 kartonów z artykułami dla dzieci. Nasz drugi transport humanitarny także wyruszy 4 TIR-ami do Zaporoża i będzie wiózł łącznie ponad 5000 kartonów z artykułami higienicznymi i żywnością oraz artykuły dla dzieci.

 

Fundacja Biedronki finansuje i przekazuje pakiety humanitarne, my jesteśmy natomiast odpowiedzialni za organizację i realizację transportu humanitarnego do Ukrainy, a dzięki naszym dobrym kontaktom z ukraińskim Caritasem wiemy, gdzie ta pomoc jest najbardziej potrzebna. Koszt najbliższego transportu, który wyrusza już 20 sierpnia, szacujemy na 20000 złotych.

 

🇺🇦 Jeśli możecie nam pomóc finansowo w organizacji tego transportu, zostawiamy Wam dane do przelewu:

➡️ 69 1140 2062 0000 4445 3900 1005

➡️ Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina – pomoc humanitarna

 

Dziękujemy Wam za każde wsparcie, które nam przekazujecie!

Dziękujemy także Fundacji Biedronki za dobrą współpracę!

 

fot. Radek Świątkowski

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl