17 grudnia 2015 tekst: Admin Sekcji news

Klub dynamicznie się rozwija. Powstają kolejne inicjatywy, projekty, grupy i zespoły. Coraz częściej wychodzimy też poza nasze środowisko, zawierając różnorakie partnerstwa, umowy, starając się o sponsorów, ubiegając o dotacje, biorąc udział w ministerialnych lub unijnych programach, czy po prostu informując o naszych działaniach na zewnątrz.

Warto w tym miejscu zauważyć i o tym pamiętać, że nadchodzący 2016 rok będzie wyjątkowy z uwagi na obchody 60-lecia powstania Klubu. W tym kontekście coraz większe znaczenie ma nie tylko jak Klub działa, ale też jak „wygląda”.

W czerwcowym biuletynie informowaliśmy, że trwają prace nad identyfikacją wizualną KIK. W ramach tych działań zdecydowaliśmy się na zmianę klubowej strony internetowej, „odświeżenie” logo, opracowanie nowej estetyki Informatora i poczty internetowej, na zmiany w papierze firmowym, wizytówkach itp. O pomoc w tym trudnym zadaniu poprosiliśmy członków Klubu prowadzących profesjonalną agencję kreatywną Skyboat.

Dziś z radością informujemy, że prace te zmierzają już do końca! W przyszłym miesiącu prześlemy wszystkim Członkom Klubu Informator Klubowy w zmienionej szacie graficznej z nowym logo Klubu.

Kończą się również prace nad nową stroną internetową, będą Państwo mogli z niej skorzystać wraz z początkiem stycznia 2016 roku. Strona będzie czytelniejsza, bardziej intuicyjna i ładniejsza. Z założenia ma być też dostosowana do urządzeń mobilnych.

Od nowego roku zmienią się wysyłane przez Sekretariat maile z informacjami na temat bieżącego życia Klubu. Staramy się poprawić estetykę i zawartość naszej poczty elektronicznej tak, by otrzymywali Państwo Klubowe komunikaty w atrakcyjnej i przejrzystej formie.

Gdyby ktoś z Państwa nie chciał czekać do stycznia i pragnął wcześniej zobaczyć jakie zmiany i niespodzianki szykujemy w ramach prac nad nowa lepszą identyfikacją wizualną Klubu, serdecznie zapraszam do Sekretariatu lub też proszę o bezpośredni kontakt mailowy: [email protected].

Jan Murawski

Asystent Zarządu KIK

Koordynator obchodów 60-lecia KIK

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl