Obchody XL-lecia Stowarzyszenia Przymierze Rodzin

05 stycznia 2023 tekst: Michal Buczek

W tym roku Przymierze Rodzin świętuje swoje czterdzieste urodziny!

Zapraszamy zatem wszystkich Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Przymierza Rodzin na rocznicowe uroczystości.

Obchody rozpoczną się w niedzielę 15 stycznia Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Kardynała Kazimierza Nycza, która odbędzie się o godzinie 15.30 w kościele jezuitów pw. św. Andrzeja Boboli na ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie.

Po mszy świętej organizatorzy zapraszają na wspólne świętowanie przy opłatku, kolędach i jubileuszowym torcie, które odbędzie się w sąsiednim budynku Collegium Bobolanum.

Zapraszamy!

Przymierze Rodzin to stowarzyszenie zrzeszające osoby pragnące wychowywać swoje dzieci w duchu nauczania Kościoła katolickiego. Przymierze Rodzin wywodzi się z Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie i zostało założone jako odpowiedź na opresyjne działania władz PRL, które zabroniły KIK-owi prowadzenia działalności wychowawczej dzieci i młodzieży. Obecnie Przymierze Rodzin prowadzi grupy dziecięce i młodzieżowe w parafiach, świetlice środowiskowe i przedszkole, 3 szkoły podstawowe, 2 licea oraz Szkołę Wyższą.

 

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl