Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu z kościoła św. Marcina

20 grudnia 2020 tekst: Michal Buczek

Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu z kościoła św. Marcina – 20 grudnia 2020

  • Od jutra do wigilii włącznie kościół będzie otwarty o godz. 7:45.
  • W czwartek, 24 grudnia, przeżywać będziemy Wigilię przed Bożym Narodzeniem. Msza święta w tym dniu będzie odprawiona o godz. 8:00 rano. Nie będzie Mszy świętej wieczornej.
  • Uroczysta Msza święta Pasterka, sprawowana w Świętą Noc Narodzenia Pańskiego, rozpocznie się o godz. 24.00. Wyjątkowo w tym roku nie będzie ona poprzedzona Godziną Czytań. W ciągu dnia, w Boże Narodzenie, Msze święte będą sprawowane o godz. 9:30, 11:00 i 17:30. Wszystkie Msze święte będą transmitowane przez Internet: piwna.caster.fm. W związku z pandemią nie będziemy się mogli spotkać wszyscy na Pasterce, obowiązują nas ustalone przepisy sanitarne. Dlatego zapraszamy serdecznie do udziału we Mszach świętych w ciągu dni. W czasie Pasterki będzie nagłośniony wirydarz. Ci, którzy chcieliby być na wirydarzu, niech się ciepło ubiorą. Pasterka będzie także transmitowana na kanale YouTube kościoła św. Marcina – https://www.youtube.com/channel/UCvhttJ-4OmI0Re4IEJBbciw
  • Okres Bożego Narodzenia rozpoczyna się I Nieszporami i trwa do Niedzieli Chrztu Pańskiego. Po dorocznym obchodzie Misterium Paschalnego nic nie jest Kościołowi droższe niż obchód wspomnienia Narodzenia Pańskiego.
  • W poniedziałek, wtorek i środę będziemy spowiadać od godz. 16:30.

A my jeszcze zapraszamy do wsparcia wspólnoty świętomarcińskiej.

Taca dla św. Marcina

Pamiętajmy o materialnej trosce o naszą świętomarcińską wspólnotę. Niedzielne ofiary można składać na poniższy numer konta z dopiskiem „ofiara”:

14 1020 1013 0000 0502 0198 3246
Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża
ul. Piwna 9/11,
00-265 Warszawa

PKO BP SA. 8 Oddział / Warszawa
Pl. Bankowy 2

Bóg zapłać!

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl