Pierwszy transport darów do Zaporoża – współpraca z Fundacją Biedronki

19 lipca 2022 tekst: Michal Buczek

Dzięki naszej współpracy z Fundacją Biedronki mogliśmy wysłać do Zaporoża w Ukrainie 4️⃣ pełne TIRy z artykułami higienicznymi, żywnością i artykułami dla dzieci!

W ramach współpracy KIK-u z Fundacją Biedronki zorganizowane zostaną w najbliższych miesiącach trzy duże transporty. Pierwszy z nich dotarł już do najbardziej potrzebujących w Zaporożu. W pierwszym transporcie dostarczyliśmy 2️⃣1️⃣6️⃣0️⃣ kartonów z artykułami żywnościowymi, 2️⃣0️⃣1️⃣6️⃣ kartonów z artykułami higienicznymi oraz 8️⃣6️⃣4️⃣ kartonów z artykułami dla dzieci. Jeden karton żywnościowy to wyżywienie dla pięcioosobowej rodziny na około 3 tygodnie, szacujemy więc, że z pomocy dostarczonej tym transportem będzie mogło skorzystać około 1️⃣1️⃣ tysięcy osób.

Dziękujemy Fundacji Biedronki za przekazanie żywności, artykułów higienicznych oraz artykułów dla dzieci. My jesteśmy odpowiedzialni za organizację transportu, a dzięki współpracy z ukraińskim Caritas wiemy, gdzie najpilniej powinien on trafić. Projekt ze strony Klubu prowadzi Marta Titaniec, którą możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć z magazynu we Lwowie.

🇺🇦 Jeśli możecie nam pomóc finansowo w organizacji tych działań, zostawiamy Wam dane do przelewu i adres zrzutki:
➡️ 69 1140 2062 0000 4445 3900 1005
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina
➡️ https://zrzutka.pl/eb8wg7
➡️ https://donate.kik.waw.pl/

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl