Pożegnanie Jana Kawiaka

14 listopada 2018 tekst: kikadmin

Z wielkim smutkiem informujemy, że w sobotę,10. listopada 2018 r., w wieku 61 lat odszedł do Pana

śp. Jan Kawiak

mąż Basi, tata Marysi, Michała i Piotrka, klubowych wychowanków i wychowawców.

Janek był cichy i pokorny, łagodny, zawsze życzliwy i pełen uwagi dla drugiego, zawsze cierpliwy, staranny i wytrwały we wszystkim, co robił, świadek Wiary, Nadziei i Miłości dla wielu.

Msza pogrzebowa odbędzie się 16. listopada (piątek) o godz.12.00 w kościele pod wezwaniem św. Marcina przy ulicy Piwnej 9/11. Po mszy nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz parafialny w Marysinie Wawerskim przy ulicy Korkowej 152. Osoby, które będą chciały uczestniczyć w ceremonii na cmentarzu będą miały możliwość pojechania autokarem.
                              
Rodzina Janka będzie wdzięczna, jeżeli w tym dniu będziecie mogli towarzyszyć im w modlitwie. Gdyby ktoś chciał uczestniczyć we mszy pogrzebowej osobiście i chciałby kupić kwiaty, rodzina prosi by zamiast tego złożyć ofiarę na cele, które zawsze były bliskie sercu Janka, i o których wspominał tuż przed śmiercią, czyli na:

– Dom pod wezwaniem św. Józefa w Namur w Belgii prowadzonego przez Wspólnotę Emmanuel (dom dla seminarzystów i mężczyzn rozeznających powołanie do kapłaństwa) oraz

– misje Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Indiach i Republice Południowej Afryki.
Ofiara będzie zbierana po zakończeniu mszy świętej.

Publikujemy także treść podziękowania, które otrzymaliśmy od Rodziny śp. Jana Kawiaka

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pożegnali naszego Janka. Dziękujemy księdzu profesorowi Andrzejowi Gałce i księżom współcelebrującym za odprawienie Mszy świętej żałobnej. Dziękujemy za modlitwę za naszego Syna i Brata. Szczególnie dziękujemy za pomoc, wsparcie i słowa pocieszenia dla Basi, Marysi, Michała i Piotrka.

W trudnych chwilach dobrze jest mieć Przyjaciół.

Rodzice Halina i Jerzy Kawiakowie oraz siostra Anna Zawada

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl