Sekcja Wigierska dziękuje za otrzymane wsparcie w organizacji wakacyjnego obozu

26 czerwca 2019 tekst: Michal Buczek

Drodzy,

z wielką radością pragniemy poinformować, że zbiórka na trójkę dzieci uchodźczych zakończyła się sukcesem (więcej informacji o zbiórce poniżej – KIK). W parę dni udało nam się zebrać 3700 złotych, dzięki którym możemy zapewnić wakacje dla Bismillah, Rahmana i Morsel.

Bardzo dziękujemy każdej osobie, która zechciała nam pomóc i przelała pieniądze dla dzieci oraz tym wszystkim, którzy pomogli nam w przekazywaniu informacji dalej.

Jesteśmy głęboko wzruszeni niezliczoną ilością ciepłych słów, którą otrzymaliśmy w trakcie tych ostatnich dni.

Pragniemy z całego serca podziękować również Bartkowi Szołajskiemu, który znalazł nas i zapewnił pomoc w kompletowaniu niezbędnego sprzętu turystycznego.

Szczęśliwie dotarliśmy już nad Wigry, skąd ślemy Wam wszystkim serdeczne pozdrowienia. Do usłyszenia!

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Wróblewska
KIK Wigry


W imieniu Sekcji Wigierskiej zwracamy się z prośbą o pomoc.

Od wielu lat organizujemy obozy nad jeziorem Wigry na Suwalszczyźnie. Nasza sekcja zaprasza na swoje obozy dzieci w wieku od 8 do 18 roku życia, które przyjeżdżają do nas z różnych stron Polski i świata. Od zawsze tworzymy niezwykłą mieszankę ludzi z różnych miejsc, którzy raz do roku spotykają się, żeby przeżyć wspólnie dwa tygodnie.

Z tego powodu bardzo ucieszyliśmy się, gdy dostaliśmy informację o możliwości zabrania na obóz rodzeństwa: Bismihala, lat 13 i Morsel, lat 12 oraz ich kolegi Mirwaisa lat 15, którzy są uchodźcami pochodzącymi z Afganistanu. Bardzo chcielibyśmy zaprosić całą trójkę na nasz obóz!

Koszt dla jednego dziecka wynosi 900 złotych, koszt dla trojga to 2700 zł. Musimy przede wszystkim opłacić przejazdy, wyżywienie, ubezpieczenie, jest trochę wydatków związanych z programem obozu. Dzięki już obiecanemu wsparciu, jesteśmy obecnie w stanie pokryć ich trzecią część.

Prosimy Was bardzo o pomoc w sfinansowaniu obozu dla Bismihala, Morsel i Mirwaisa.

Wsparcie można wpłacać na konto Klubu: 15 1560 0013 2000 1706 4454 5708.
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe- Sekcja Wigierska-wsparcie.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!

Pozdrawiamy

Kadra Sekcji Wigierskiej

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl