Spotkanie o finansach KIK-u

08 listopada 2021 tekst: Michal Buczek

Zapraszamy członkinie i członków Klubu na spotkanie poświęcone omówieniu obecnej sytuacji finansowej Klubu, które odbędzie się we wtorek 16 listopada o godzinie 18.00 w naszej siedzibie. Dominik Jaraczewski, skarbnik KIK-u, koordynujący prace nad reformą finansów Klubu, przedstawi stan finansów KIK i opowie, jakie działania i procesy zostały już uruchomione, aby ustabilizować budżet naszego stowarzyszenia. Spotkanie, na które zapraszamy wyłącznie członkinie i członków KIK-u w Warszawie, będzie też początkiem konsultacji klubowych, w których poprosimy KIK-owską społeczność o współpracę przy tworzeniu nowych form wspierania Klubu.

Na początku tego roku ogłosiliśmy, że finanse naszego KIK-u nie pozwalają nam na prowadzenie działalności w dotychczasowej formie. W wyniku braku możliwości wynajmowania pomieszczeń w naszej siedzibie, problemów najemców współprowadzonej przez Klub spółki Krakowiaków, wstrzymania wielu konkursów grantowych oraz innych czynników, znacząco zmalały przychody KIK-u, a tym samym ograniczona została płynność finansowa Klubu. W odpowiedzi na ten kryzys uruchomiliśmy specjalnie przygotowaną stronę internetową wspieram.kik.waw.pl, na której przedstawiliśmy różne formy wsparcia naszego KIK-u. Przez ten czas Zarząd intensywnie pracował także nad innymi sposobami przezwyciężenia problemów finansowych, w których znaleźliśmy się jako stowarzyszenie.

Spotkajmy się więc we wtorek 16 listopada o godzinie 18.00. Spotkanie będzie transmitowane, link prześlemy na skrzynki mailowe zarejestrowanych członków KIK.

✅ Rejestracja: https://bit.ly/FinanseKIK

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl