Uwierzmy w moc modlitwy i zjednoczmy się wokół cierpiącej Ukrainy!

23 maja 2022 tekst: Michal Buczek

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ukrainę, która odbędzie się 24 maja – trzy miesiące od rozpoczęcia wojny.

Chcemy, żeby w tym symbolicznym dniu modlitwa trwała nieustannie przez 12 godzin – od 10:00 do 22:00, dlatego utworzyliśmy wirtualną kaplicę na zoomie i zachęcamy wszystkich do podjęcia 15-minutowego czuwania o konkretnych, wybranych przez siebie godzinach.

Osoby pragnące wraz z nami uczestniczyć w tym wydarzeniu prosimy o wpisanie się do tabelki: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X72UjjMMXMa1lRUudUs5ghlcYdormhjYxuTOt6_rkZQ/edit?usp=sharing

„Wejście do wirtualnego pokoju modlitwy” (link do ZOOMa): https://us02web.zoom.us/j/83046953946?pwd=ykCFZy1FtV4-V6pBb2HyztkaKIk3YW.1

Modlitwa
Chryste Zmartwychwstały,
Trwając przed Tobą wznosimy do Ciebie, za wstawiennictwem Matki Bożej, opiekunki Ukrainy, tę żarliwą modlitwę: niech ustanie wojna w Ukrainie!
Przyjmij w Twej miłości tych, którzy giną z powodu tej okrutnej wojny, pociesz rodziny w żałobie, pociesz matki, które utraciły dzieci, zmarłe i uprowadzone w głąb Rosji, wspieraj wszystkich, którzy zostali zmuszeni do ucieczki.
Wspieraj swoją Radą i Mądrością tych, którzy pomagają uciekinierom i walczącym.
Stając przed niepojętym cierpieniem wierzymy, że Twoje słowa miłości i pokoju nigdy nie przemijają.
Ty dałeś swoje życie na krzyżu i otworzyłeś przed nami drogę do przyszłości, która wybiega poza granice śmierci.
Dlatego błagamy: Daj Ziemi Twój Pokój.

Ty jesteś naszą Nadzieją.

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl