Ważny komunikat w związku z epidemią COVID-19 (koronawirus)

11 marca 2020 tekst: Michal Buczek

Szanowni Państwo,

Z powodu zagrożenia epidemią COVID-19 (koronawirus), nadzwyczajną sytuacją w kraju i zagranicą oraz decyzją Premiera o zamknięciu szkół, przedszkoli, żłobków, obiektów kulturalnych, kierowani troską o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu do końca marca 2020 r. wszystkich spotkań, zebrań i wydarzeń organizowanych w siedzibie Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie.

Zachęcamy jednocześnie, by we wszelkich sprawach związanych z KIK-iem, zamiast przychodzić do naszej siedziby, kontaktować się z nami drogą telefoniczną (22 827 39 39) lub mailową ([email protected]).
W związku z rodzinnymi zobowiązaniami pracowników KIK, prosimy także – przed ewentualną wizytą Państwa w KIK – o kontakt telefoniczny z sekretariatem.

Apelujemy do starszych członków naszej społeczności o pozostanie w domach i, jeśli będzie to konieczne, zgłaszanie bliskim i znajomym swoich potrzeb, np. pomocy w zakupach lub konieczności udania się do odpowiedniego ośrodka zdrowia. Chcemy także prosić wszystkich młodszych członków KIK o zwrócenie uwagi na potrzeby starszych członków naszej społeczności. Prosimy także o zgłaszanie szczególnych potrzeb do sekretariatu KIK-u – postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości.

Będziemy informować Państwa o ewentualnych innych zmianach w funkcjonowaniu naszej siedziby.

Do zobaczenia!

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl