fot. Olga Pawińska

Z marzeń o miejscu, w którym wychowawcy SR i zaprzyjaźnieni z nimi studenci będą mogli się napełniać, formować do służby, rozwijać swoją wiarę i wspólnie spędzać czas, na jesieni 2022 roku powstał przy św. Marcinie “Czajnik”. 

Spotkania Czajnika odbywają się w co drugą środę miesiąca i odbywają się według tradycyjnego już harmonogramu: próba scholi (18:30), Msza św. (19:30), a po niej następuje czas na jedzenie, herbatę,  pogadanka kogoś z nas lub zaproszonego gościa, dzielenie w mniejszych grupkach, które jest okazją do pogłębionych refleksji, iskierka i tak kończymy spotkanie napełnieni treściami duchowymi i radością! 

fot. Maria Boguta

Obok regularnych spotkań wyjeżdżamy w wakacje i na jesieni na wspólne wyjazdy, w góry, czy do Wspólnoty Baranka w Choroniu. Uczestniczymy w rekolekcjach w ciszy, organizujemy warsztaty dla scholi i modlitwy z Taize Warsaw. 

Czajnik najlepiej opisują słowa: 

Wspólnota – Modlitwa – Śpiew – Wędrowanie

fot. Jan Murawski

 

Wszystkich, którzy chcą razem z nami iść kawałek drogi, dzielić się sobą, swoją wiarą, ale i swoimi pytaniami i wątpliwościami, albo po prostu tych, którzy są ciekawi jak Czajnik działa, zapraszamy serdecznie na nasze spotkania! Każdy człowiek jest mile widziany i mamy nadzieję, że każdy odnajdzie w Czajniku bezpieczną przestrzeń do pogłębiania swojej wiary, rozmowy na ważne sprawy, po prostu bycia sobą! 

fot. Mateusz Siciarek

Można nas znaleźć:

Instagram: https://www.instagram.com/da_czajnik/ 

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555994054380 

odpowiadamy też na maile: [email protected]

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl