50 lat kapłaństwa księdza Andrzeja Gałki.

Kiedy:
2023-06-25 - 2023-06-25 11:00
Gdzie:
kościół św. Marcina

W czerwcu nie odbędzie się tradycyjny KIK-owski Piknik z powodu licznych organizacyjnych trudności, które napotkali organizatorzy. Chociaż żałujemy, że ominie nas w tym roku to spotkanie, które zawsze zachwycało i dawało odczuć rozmiar i różnorodność naszej społeczności, z nadzieją i ufnością czekamy na kolejną okazję do wspólnego spędzenia czasu.

Zapraszamy natomiast na Mszę świętą, która odbędzie się 25 czerwca o 11:00 w kościele św. Marcina.

W jej trakcie będziemy wspólnie dziękować Bogu za 50 lat kapłaństwa księdza Andrzeja Gałki, rektora kościoła św. Marcina i naszego nieocenionego KIK-owskiego duszpasterza.

Pożegnamy także księdza Piotra Markiewicza, który po 11 latach pracy na rzecz świętomarcińskiej wspólnoty, po wakacjach zamieszka w nowym miejscu.

W trakcie tej Mszy odbędzie się także uroczyste błogosławieństwo KIK-owskich wychowawców, którzy już niedługo wyjeżdżają na letnie obozy wakacyjne.

▪️ Księga pamiątkowa dla księdza Andrzeja ▪️

Zapraszamy Was do siedziby KIK-u przy ul. Freta, gdzie przygotowaliśmy księgę pamiątkową, w której każdy z Was będzie mógł zostawić księdzu Andrzejowi Gałce, naszemu duszpasterzowi, swoje podziękowania, życzenia. Możecie zostawić w niej zdjęcie, wiersz, list czy wspomnienie związane z księdzem Andrzejem.

Księga pamiątkowa będzie wystawiona w siedzibie KIK-u od wtorku (20 czerwca) do czwartku (22 czerwca) w godzinach od 9.00 do 21.00. W piątek 23 czerwca od 9.00 do 17.00, a w sobotę od 9.00 do 17.00 w sekretariacie Klubu.
W niedzielę bezpośrednio przed mszą w św. Marcinie o 11.00 księgą będzie dostępna w pobliżu wejścia do kościoła, ale jeśli możecie, nie czekajcie do niedzieli.

Zapraszamy Was także do przesyłania na adres mailowy sekretariatu KIK-u ([email protected]) Waszych zdjęć z księdzem Andrzejem, towarzyszącym Wam w ważnych momentach życia. Z nadesłanych zdjęć skomponujemy dla księdza Andrzeja pamiątkowy kolaż.

fot. Bohdan Wędrychowski

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl