65. urodziny KIK

Kiedy:
2021-10-24 - 2021-10-25 17:30
Gdzie:
kościół św. Marcina, ul. Piwna 9/11
65. urodziny KIK

W niedzielę 24 października będziemy obchodzili 65. urodziny naszego Klubu! To święto wszystkich osób tworzących KIK, od najstarszych, świadków początków Klubu, po najmłodszych, którzy zaczynają swoją przygodę z grupami młodzieżowymi w Klubie. Dlatego już teraz życzymy nam wszystkim wszystkiego dobrego!

W dniu urodzin Klubu tj. w niedzielę 24 października o 17:30 uroczystą Mszą Świętą w kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 9/11 rozpocznie centralna część urodzin KIK. Jak co roku podczas uroczystości będziemy wspominać najważniejsze wydarzenia mijającego roku i spoglądać na to, co może przynieść rok nadchodzący. Wręczymy też po raz 16. nagrodę „PONTIFICI – Budowniczemu Mostów”. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zapowiedzieć, że w tym roku laudację na cześć Laureatki lub Laureata wygłosi profesor Rocco Buttiglione, włoski polityk, filozof i wykładowca akademicki na Papieskim Uniwersytecie Laterańskim.

Obchody uzupełnimy w poniedziałek 25 października refleksją na temat przyszłości Kościoła i nadziei i obaw związanych z rozpoczynającym się Synodem o Synodalności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl