Akatyst w intencji pokoju | Oprowadzanie kuratorskie po kaplicy w seminarium

Kiedy:
2023-05-13 - 2023-05-13 16:00
Gdzie:
Krakowskie Przedmieście 52/54
Akatyst w intencji pokoju | Oprowadzanie kuratorskie po kaplicy w seminarium
W sobotę 13 maja o godz.16.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne pod przewodnictwem bp Michała Janochy do Kaplicy w Wyższym Seminarium Duchownym w Warszawie (ul. Krakowskie Przedmieście 52/54).
Tego dnia jest Dzień Fatimski oraz wypada kolejna rocznica zamachu na papieża Jana Pawła II, a także jest to rocznica śmierci pana Stanisława Niemczyka (architekta, który jest autorem wnętrza w kaplicy). Wspólnie będziemy modlić się Akatystem za zmarłych w wyniku wojny na Ukrainie oraz w intencji pokoju.
Spotkanie modlitewne będzie połączone z oprowadzaniem kuratorskim po kaplicy, prowadzonym przez autorów ikon. Ikony we wnętrzu kaplicy malowała Hanna Dąbrowską-Certa (autorka naszej ikony Świętej Rodziny w KIK-u) oraz Mateusz Środoń (członek KIK-u).
Chętnych do udziału osobistego prosimy o zgłoszenie na listę:
https://docs.google.com/document/d/14yoQpMWTvsU5rztRNUH8H5D2NAyo_F8vFbAG7FHQ7gE/edit?fbclid=IwAR32rhaM9J_Vs7Sp3G2KDTJAXbTpBfDvjV3H7GLGxwX6O5G4xOKCEekdYJQ
Ilość miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Prosimy o przyjście o godz. 15:45 – ulica Krakowskie Przedmieście 52/54, do Kaplicy wejdziemy razem.
Dla tych, którzy nie mogą być osobiście, przygotujemy transmisję na Facebooku KIK.
Spotkanie modlitewne jest kontynuacją projektu „Modlitwa za Ukrainę – Oblicza Światła” w ramach którego odbywają się organizowane wspólnie przez KIK i Fundacja Dobry Grunt: polsko – ukraińskie plenery ikon, wystawy ikon oraz Modlitwy o pokój w Ukrainie. Więcej informacji o wydarzeniach w ramach projektu będzie dostępne na aktualizowanej obecnie stronie (www.modlitwazaukraine.info).

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl