„Jakie prezenty dzisiaj, w świecie nadmiaru dóbr materialnych?” – Msza klubowa i spotkanie z cyklu „Wchodząc na sykomorę”

Kiedy:
2022-12-18 - 2022-12-18 11:00
Gdzie:
kościół św. Marcina i siedziba KIK
„Jakie prezenty dzisiaj, w świecie nadmiaru dóbr materialnych?” – Msza klubowa i spotkanie z cyklu „Wchodząc na sykomorę”
Drodzy!
Serdecznie zapraszamy na MSZĘ KLUBOWĄ w najbliższą niedzielę 18 grudnia o godz. 11.00, która odbędzie się w kościele św. Marcina
i zaraz potem na
spotkanie z cyklu WCHODZĄC na SYKOMORĘ o godz. 12.20 w lokalu Klubu przy cieście i herbacie. Tym razem temat spotkania będzie nieco luźniejszy i przedświąteczny:
JAKIE PREZENTY DZISIAJ, W ŚWIECIE NADMIARU DÓBR MATERIALNYCH?
Po naszych dyskusjach swoją refleksją na ten temat podzieli się z nami ksiądz Jan Wojciechowski, nasz duszpasterz młodzieży ze św. Marcina.
Będzie to ostatnia już w tym roku Msza Klubowa, a spotkanie czwartym z cyklu, w czasie którego chcemy rozmawiać i wspólnie szukać odpowiedzi na pytania przed jakimi stawia nas współczesny świat. Razem wdrapywać się na sykomorę, aby spróbować dostrzec Prawdę, ale też po prostu wymienić się myślami i zjeść razem ciasto.
Serdecznie zapraszamy!

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl