Klub Żeglarski Santa Maria – obozy wakacyjne 2021

Kiedy:
2021-07-19 - 2021-08-29
Klub Żeglarski Santa Maria - obozy wakacyjne 2021

Pierwsze halsy – obozy stacjonarne pod namiotami dla dzieci w wieku 7-11 lat. Na wyjeździe dzieci uczą się podstaw żeglarstwa i doskonalą swoje umiejętności na jachtach klasy Optymist.

·        Pierwsze halsy 1: 19 lipca – 1 sierpnia

·        Pierwsze halsy 2: 1 sierpnia – 15 sierpnia

·        Pierwsze halsy 3: 15 sierpnia – 29 sierpnia

 

Rejsy młodsze – wędrowne obozy żeglarskie skierowane dla młodzieży 12-14 lat. Odbywają się na Mazurach, na jachtach otwarto kabinowych klasy Omega. Podczas obozu dzieci uczą się samodzielności i współpracy w grupie oraz podstaw żeglarstwa. Uczestnicy codziennie przemieszczają się w inne części Mazur, muszą sami przygotowywać obóz i zadbać o stan jachtów. Pokazujemy młodzieży radość z żeglowania i aktywnego spędzania czasu.

·        Rejs młodszy 1: 19 lipca – 1 sierpnia

·        Rejs młodszy 2: 19 lipca – 1 sierpnia

·        Rejs młodszy 3: 1 sierpnia – 15 sierpnia

·        Rejs starszy 1: 1 sierpnia – 15 sierpnia

·        Rejs starszy 2: 15 sierpnia – 29 sierpnia

 

Szkółka żeglarska – szkoleniowy obóz stacjonarny dla młodzieży w wieku 14-18 lat kończący się egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Na wyjeździe uczestnicy doskonalą swoje umiejętności żeglarskie w ramach codziennych szkoleń praktycznych i teoretycznych. Celem obozu jest przygotowanie kursantów do samodzielnego sterowania jachtem.

W tym roku obóz odbędzie się po raz pierwszy w ośrodku na Mazurach. Uczestnicy będą zakwaterowani w domkach i szkoleni na jachtach kabinowych.

·        Szkółka żeglarska: 15 sierpnia – 29 sierpnia

 

Rejsy w Szwecji – wędrowne obozy żeglarskie skierowane do młodzieży w wieku 16-20 lat. Odbędą się one w szwedzkich szkierach na jachtach otwarto kabinowych klasy Omega. Rejsy są skierowane szczególnie do osób, które doświadczyły już żeglarstwa śródlądowego i są otwarte na nowe wyzwania. Podczas rejsu będziemy żeglować wśród malowniczych wysp osłaniających nas od otwartego morza.

·        Rejs w Szwecji 1: 19 lipca – 1 sierpnia

·        Rejs w Szwecji 2: 1 sierpnia – 15 sierpnia

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl