Pierwsze spotkanie „Stworzeń”

Kiedy:
2019-11-17 - 2019-11-17
Pierwsze spotkanie "Stworzeń"

Powstaje nowa grupa dla najmłodszych członków KIK-u (dzieci w wieku 3-5 lat) i ich rodziców o wiele mówiącej nazwie – „Stworzenia”.

Będziemy spotykać się dwa razy w miesiącu, w niedziele. Jedno ze spotkań będzie się odbywało w terenie. Podczas wyprawy spróbujmy wspólnie poznawać nadwiślańskie okolice i mieszkające tam stwory, a przy okazji siebie nawzajem i samych siebie. Spróbujmy wspólnie szukać doświadczenia bycia Stworzeniem i spotykania innych Stworzeń, oraz doświadczenia bycia częścią całego Stworzenia.

Na drugim spotkaniu w miesiącu zajmiemy się odkrywaniem świata w skali mikro. Dużą salę w siedzibie KIK-u będziemy zamieniać na eksperymentalną pracownię Stworzeń. Będziemy grzebać, oglądać, wydłubywać, zatapiać, wyławiać, jednym słowem badać wszystkimi zmysłami znaleziska z dzikiej wyprawy i inne przyrodnicze skarby i stworzenia. Dzieci razem z rodzicami będą mogły też eksplorować różne montessoriańskie pomoce, które znajdują się w naszej pracowni.

Jako grupa Stworzeń, wspólnota członków KIK-u, będziemy każde spotkanie zaczynali modlitwą, a w przerwie od zabawy będziemy wspólnie przygotowywać i jeść drugie śniadanie. Grupa Stworzeń jest grupą stałych członków. Aby się zapisać należy do 10 listopada napisać maila na adres [email protected], a w nim parę słów o sobie i dziecku/dzieciach, które mają wstąpić do grupy. Pierwsze spotkanie – wyprawa już 17.11! Zapraszam! Aniela Mazan

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl