Spotkanie KIK-owskiej grupy biblijnej – czytamy Księgę Rodzaju

Kiedy:
2022-12-15 - 2022-12-15 19:00
Gdzie:
siedziba KIK oraz online
Spotkanie KIK-owskiej grupy biblijnej - czytamy Księgę Rodzaju
Kolejne spotkanie KIK-owskiej grupy biblijnej w czwartek 15 grudnia o godzinie 19.00.
Spotykamy się w KIK-u oraz online.
Czytamy Księgę Rodzaju.
Spotkania poprowadzi siostra Katarzyna Kowalska (Notre Dame de Sion), która 6 lat studiowała w szkole rabinicznej i posiada doktorat z religioznawstwa w zakresie studiów żydowskich (Leo Baeck College/the Open University w Londynie). Wykłada obecnie przedmioty związane z Judaizmem i naukami biblijnymi na Uniwersytecie w Betlejem, Harare (Zimbabwe) i Bobolanum w Warszawie. Od 20 lat zaangażowana jest w dialog międzyreligijny.
Link do zapisów dla tych, którzy wezmą udział w spotkaniu online: https://bit.ly/GrupaBiblijnaKIK.
Jeśli zostawiliście nam już swój adres mailowy przy zapisach na pierwsze spotkanie, to nie ma potrzeby ponownego zgłoszenia.
Prosimy aby Ci, którzy przyjdą na spotkanie do Klubu, mieli ze sobą Pismo Święte i ołówki, uczestnicy przed ekranami komputerów również.
Spotkania grupy biblijnej w KIK-u to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pójść o krok dalej w czytaniu i rozumieniu Pisma Świętego poprzez wsłuchanie się w tradycję chrześcijańską i żydowska oraz kontekst historyczny tekstów biblijnych.

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl