Spotkanie o ankiecie KIK

Kiedy:
2021-10-21 - 2021-10-21 18:00
Gdzie:
siedziba KIK
Spotkanie o ankiecie KIK

Dlaczego jest Pan(i) członkiem KIK? Z którym z poniższych stwierdzeń zgadza się Pan(i) w większym stopniu? W maju zasypaliśmy Was takimi i innymi pytaniami na temat Klubu, Waszych przekonań i opinii. Mimo obszerności ankiety, formularz wypełniło aż 420 osób! Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się swoim zdaniem.

Badanie opinii członków i sympatyków Klubu miało ważny cel. Jako Zarząd uznaliśmy, że Klub to przede wszystkim jego członkowie i ich zdanie powinno być ważnym punktem odniesienia dla wszystkich naszych działań.  

Teraz, tuż przed obchodami 65. urodzin Klubu, serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące wyniki ankiety. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki i wszyscy będziemy mogli zastanowić się co z nich wynika dla KIK-u dziś, jutro i pojutrze. 

Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 października o 18:00. Będzie miało formułę hybrydową: w formie stacjonarnej odbędzie się w siedzibie KIK, w formie online będzie można w nim uczestniczyć za pośrednictwem platformy ZOOM, po wcześniejszej rejestracji na: https://bit.ly/3Bpg8S1

Wyniki zaprezentuje Piotr Ciacek, wiceprezes KIK, jeden z współautorów ankiety.

Zapraszamy!

Prezydium Zarządu KIK

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl