Zbiórka zimowych ubrań i odzieży termicznej dla Ukrainy

Kiedy:
2022-12-12 - 2022-12-19
Gdzie:
siedziba KIK
Zbiórka zimowych ubrań i odzieży termicznej dla Ukrainy
Drodzy Przyjaciele!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.
Chcielibyśmy, żeby nasi Siostry i Bracia w Ukrainie przeżyli je w pokoju, ale wiemy, jak bardzo to będzie trudne. Jak wiecie, w wielu miejscach nie ma prądu, wody, ogrzewania.
Na prośbę osób, z którymi współpracujemy w Ukrainie, organizujemy zbiórkę ciepłej odzieży, którą zawieziemy tam zaraz po naszych Świętach.
Zbieramy m.in. odzież termiczną, która pozwala zachować ciepło ciała – pomaga w każdych warunkach, także, gdy trzeba uciekać. Pierze się łatwo i szybko, wysycha prawie natychmiast. Jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca, co ułatwia transport. Ma więc same zalety.
Zbieramy:
🔹nową i używaną w bardzo dobrym stanie (!) odzież termiczną, bieliznę damską i męską (podkoszulki z długim rękawem, kalesony);
🔹buty zimowe damskie/męskie – nowe lub w bardzo dobrym stanie;
🔹nowe ciepłe rajstopy damskie i dziecięce;
🔹nowe rękawiczki i skarpetki.
Termin: do 1⃣9⃣️ grudnia – ubrania prosimy przynosić do KIK-u na ul. Freta 20/24A w godzinach 9.00-19.00 (w niedzielę po Mszy klubowej w kościele św. Marcina o 11.00 KIK będzie otwarty, wtedy również można przynieść ubrania).
Dziękujemy!

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl