Poddasze

Jasne i przestronne poddasze na Nowym Mieście zajmowane przez Klub można w razie potrzeby wynająć. Dysponujemy trzema salami oraz nagłośnieniem, mikrofonami, rzutnikiem, ekranem, bezprzewodowym internetem i zapleczem kuchennym. Możliwe jest wynajęcie zarówno poszczególnych sal, jak i całego Klubu na szkolenia, spotkania, konferencje i inne.
Dostępność sal można sprawdzić w kalendarzu: www.kik.waw.pl/kalendarz

W celu rezerwacji sal prosimy o kontakt:
mail: [email protected]
tel. 22 827 39 39

Zdjęcia: Antoni Łoskot

Duża sala

100 m2 z możliwością powiększenia do 120 m2 pomieści do 80 osób (w ustawieniu wykładowym). Na wyposażeniu sali są rzutnik, ekran oraz mikrofony i nagłośnie a także fortepian. Stosując różne warianty ułożenia stołów i krzeseł, salę można zaadaptować na potrzeby konferencji, spotkania roboczego, projekcji filmu, wykładu lub koncertu. Duża sala jest wyposażona w klimatyzację.

Biblioteka

W klubowej Bibliotece o powierzchni 27 m2 w wygodnych fotelach i na kanapach może usiąść kilkanaście osób. Przyjemna atmosfera w otoczeniu książek świetnie pasuje do mniejszych spotkań. Przy większych spotkaniach na Dużej sali Biblioteka świetnie sprawdza się jako przestrzeń na przerwę z kawą lub herbatą.

Antresola

Dwa oddzielone szklaną ścianą pomieszczenia na antresoli zajmują łącznie 26 m2. Ich przeznaczeniem są warsztaty, spotkania projektowe lub inne mniejsze spotkania. Stoły i krzesła można adaptować do różnych potrzeb.

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl