Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez KIK

02 czerwca 2018 tekst: Michal Buczek

W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane „RODO”. Zobowiązuje ono podmioty przechowujące i przetwarzające dane osobowe do uzyskania odpowiednich zgód od osób, których te dane dotyczą, a także do poinformowania o przysługujących im prawach.

W związku z wejściem w życie RODO uprzejmie prosimy członków KIK oraz wszystkie osoby, które chcą otrzymywać od nas informacje z życia Klubu (newsletter, korespondencja z Informatorem) o wypełnienie i podpisanie poniższego dokumentu oraz przesłanie go na adres mailowy sekretariatu ([email protected]) lub pocztą na adres Klubu (ul. Freta 20/24A, 00-227 Warszawa).

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Dziękujemy!

 

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl