Otwarta Warszawa – ciastko i kawa. Rusza jesienna edycja

15 września 2023 tekst: nataliarozbicka

Jesteś licealistą z Warszawy i szukasz dobrego pomysłu na poznawanie nowych osób? 

Właśnie dla Ciebie uruchamiamy jesienną edycję projektu „Otwarta Warszawa”. Chcemy pomóc licealistom polskim i ukraińskim w przełamywaniu barier i ułatwić Wam poznawanie się. Najbliższa edycja zacznie się 18.09 i potrwa do 31.12 br.


W ramach projektu „Otwarta Warszawa” grupy licealistów mogą otrzymać od nas, po wypełnieniu ankiety zgłoszeniowej, vouchery na darmową kawę i przekąski, które można zrealizować w wybranych warszawskich kawiarniach (Kafka, Jaś i Małgosia, Bar Studio i To Lubię).

Każdy uczestnik otrzyma od nas trzy jednorazowe vouchery na miesiąc.

Wszystkie szczegóły i ankietę zgłoszeniową znajdziecie dzięki kodowi QR w grafice.  Szukajcie też naszych plakatów w wybranych warszawskich kawiarniach!

Więcej informacji o wydarzeniu i odpowiedzi na pytania pod adresem [email protected].

KIK organizuje i angażuje się w projekty, które kładą nacisk na budowanie relacji i wspólnot opartych na szacunku, przyjaźni i współpracy. Wierzymy, że otwarta rozmowa i serdeczne relacje stworzone w nawet małych grupach to najlepszy fundament do porozumienia między całymi społecznościami i narodami Polski i Ukrainy.

Do pobrania:

regulamin

instrukcja dla uczestników UA

jak to dziala_ – dla uczestnikow

Akcję współtworzy z nami Cogitania.

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl