Remont w siedzibie KIK – godziny pracy sekretariatu

29 lipca 2021 tekst: Michal Buczek

Chyba każdy, kto był w ostatnich tygodniach w KIK-u, mógł zobaczyć, że siedziba Klubu potrzebowała pilnego remontu. Niestety obecny kryzys finansów Klubu, spowodowany w dużej mierze przez pandemię Covid-19, sprawia, że nie na wszystkie potrzebne prace remontowe możemy sobie obecnie pozwolić (będziemy wdzięczni, jeśli pomożecie nam to zmienić. Jak można pomóc KIK-owi? Sprawdźcie na specjalnej stronie wspieram.kik.waw.pl). W szczególnie złym stanie są jednak podłogi. Bardzo chcemy, by wszyscy czuli się w naszej wspólnej siedzibie komfortowo, dlatego informujemy że:

🔵 od początku sierpnia w siedzibie KIK-u rozpocznie się remont: podłogi oraz schody, zabudowa biblioteczna i część drewnianych parapetów zostaną wycyklinowane i zabezpieczone lakierem. Musimy zrobić to teraz, ponieważ odłożenie tego na później może oznaczać zupełne zużycie podłogi.

🔵 gdy tylko zakończymy prace nad podłogą, do KIK-u wchodzi ekipa malarzy, która odświeży wszystkie ściany.

❓ Co to oznacza dla funkcjonowania Klubu w sierpniu?
Większość pracowników KIK-u w sierpniu będzie pracować zdalnie. Mamy to już przećwiczone od początku pandemii COVID-19, więc obiecujemy, że projekty, obozy wakacyjne, umowy etc. nie zostaną bez opieki.

Sekretariat Klubu na czas prac remontowych przenosi się piętro niżej, do pokoju redakcji Magazynu „Kontakt”.
Numer telefonu pozostaje bez zmian (22 827 39 39), odbieramy maile, jesteśmy do Waszej dyspozycji na miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14
.

Mamy nadzieję, że po wakacjach będziemy wszyscy mogli spotkać się w naszym wspólnym domu na Freta!

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl