Rozpoczęły się KIK-owskie obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy.

06 lipca 2023 tekst: Michal Buczek

🤝Jesteśmy razem!

Rozpoczęły się KIK-owskie obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy.

Od kilku dni najmłodsi uczestnicy organizowanych przez Klub półkolonii uczą się współpracy i samodzielności, wspólnie stawiają czoła wyzwaniom, a przede wszystkim świetnie się bawią, będąc pod opieką polsko-ukraińskiej kadry, na kajakach i w podwarszawskich lasach.

🇵🇱 Mamy jeszcze ostatnie kilka miejsc na „Półkolonie w lesie i w kajaku”, które odbędą się w tygodniu 24-28 lipca. Półkolonie organizujemy dla dzieci w wieku 6-9 lat, z Polski i Ukrainy.

Będziemy jeździć z dziećmi pod Warszawę nad Świder! Tam czeka na nas las i rzeczka. Dwa razy w tygodniu wskoczymy do kajaków, by pouczyć się wiosłowania. Będziemy się wspinać po linie, bujać w hamaku, skakać na trampolinie i przede wszystkim cieszyć byciem razem w polsko-ukraińskim gronie.

Informacje i zapisy tu: https://bit.ly/PółkolonieWlesieIkajaku

🇺🇦 У вас є дитина віком від 6 до 9 років? Можливо, ви турбуєтеся про те, як ваша дитина проводить час у спекотному місті в середині літа?

Ви працюєте? Не маєте з ким залишити дитину?

У нас все ще є останні вільні місця в „Денному таборі в лісі та на байдарках”, тільки на тиждень з 24 по 28 липня.

Ми поїдемо з дітьми під Варшаву на річку Свідер! Там на нас чекає ліс і річка. Двічі на тиждень ми будемо вчитися веслувати на байдарках. Будемо лазити по канату, гойдатися в гамаку, стрибати на батуті і, перш за все, насолоджуватися спільним перебуванням у польсько-українській групі. Інформація та реєстрація тут: https://bit.ly/PółkolonieWlesieIkajaku

Autorem loga KIK-owskich wakacji polsko-ukraińskich jest Ernest Małkiewicz.

Projekt jest wspierany przez norweskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych i NRC – Norwegian Refugee Council.

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl