Wiosenna edycja konkursu „Mam Pomysł”

24 lutego 2021 tekst: Michal Buczek

Zapraszamy młodzież w wieku szkolnym do rozpoczynającej się edycji wiosenno-letniej konkursu „Mam Pomysł”. Czas na realizację projektów jest do końca sierpnia, ale już teraz szukajcie inspiracji. Zapraszamy Was do zgłaszania się ze swoimi pomysłami.

Droga do realizacji Waszych pomysłów jest prosta. Zbieracie ekipę przynajmniej 3 osób, z którymi będziecie realizować swój projekt – mogą to być znajomi. Dyskutujecie nad tym, co wspólnie chcielibyście zrobić, jak chcecie spędzić czas wolny – zainspirujcie się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Czytacie regulamin konkursu, dostosowując do niego Wasze pomysły. Wypełniacie formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie projektu. Formularz ten pozwoli Wam skonkretyzować Wasze plany. Wypełniając go będziecie musieli ustalić, co i kiedy chcecie robić oraz jakiego budżetu będziecie potrzebowali na realizację projektu. Uzupełniony formularz wysyłacie na maila projektowego i czekacie na ocenę i uwagi komisji konkursowej.

Nie ograniczamy Was tematycznie. Ważne, aby projekty były adresowane na zewnątrz Waszego zespołu. Możecie zorganizować dla siebie np. kursy, szkolenia czy warsztaty, ale zdobyta wiedza musi być wykorzystana, aby zrobić coś dla innych. Staramy się nie ograniczać Waszej kreatywności i możliwości realizowania pasji w ramach konkursu. Projekty mogą być proste. Dla nas ważna jest Wasza decyzja i inicjatywa.

Prowadzenie projektu pozwala Wam spędzić wspólnie czas ze znajomymi na realizowaniu swoich pasji i wykorzystywaniu ich, aby zrobić coś dla innych. Nadal trwa pandemia i każda możliwość zrobienia czegoś wspólnie, spędzenia czasu razem lub wsparcia ludzi w potrzebie jest bezcenna.

Staramy się tworzyć przestrzeń, gdzie pozwalamy Wam zmieniać Wasz codzienny świat. Możecie doświadczyć, że macie wpływ nie tylko na Wasze życie. Tutaj odkryjecie, że możecie realizować własne pomysły.

Odwiedźcie naszą stronę i znajdźcie nas na Facebooku:

http://www.kik.waw.pl/projekty/mam-pomysl2/

https://www.facebook.com/mampomysl

Konkurs finansuje m. st. Warszawa
w ramach
programu „Aktywna warszawska młodzież”.

« Wszystkie aktualności

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl