Spotkanie Grupy Biblijnej KIK-u – Księga Rodzaju

Kiedy:
2023-03-23 - 2023-03-23 19:00
Spotkanie Grupy Biblijnej KIK-u - Księga Rodzaju

23 marca (czwartek) o godz. 19 online (przez ZOOMa) odbędzie się kolejne spotkanie Grupy biblijnej im. Stanisławy Grabskiej.

Dziś czytamy Księgę Rodzaju, rozdział 19.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą pójść o krok dalej w czytaniu i rozumieniu Pisma Świętego poprzez wsłuchanie się w tradycję chrześcijańską i żydowską oraz kontekst historyczny tekstów biblijnych.

Spotkania prowadzi Siostra Katarzyna Kowalska (Notre Dame de Sion), która 6 lat studiowała w szkole rabinicznej i posiada doktorat z religioznawstwa w zakresie studiów żydowskich (Leo Baeck College/the Open University w Londynie). Wykłada obecnie przedmioty związane z Judaizmem i naukami biblijnymi na Uniwersytecie w Betlejem, Harare (Zimbabwe) i Bobolanum w Warszawie. Od 20 lat zaangażowana jest w dialog międzyreligijny.

Spotkania Grupy odbywają się w czwartki co dwa tygodnie online, przez ZOOMa.

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć online w spotkaniu, prosimy o wypełnienie zgłoszenia pod tym linkiem: https://bit.ly/GrupaBiblijna_zapisy

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach w Klubie? Zapisz się do internetowego newslettera.

FreshMail.pl